FBK PÚCHOV
3:5
(2:1, 1:0, 0:1)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

2. Grofik - 0:1, 3. Kalnássy (Grofik) - 0:2, 7. M.Timko (Kalnássy) - 0:3, 8. J.Hudec (M.Hudec) - 0:4, 35. Kalnássy (J.Gavenda) - 3:5

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Vojtech (19. G.Mateják) – T.Lím, Sučanský, D.Polhorský, M.Hudec 0+1, J.Hudec 1+0, G.Kováč, Svintsitsky, Kalnássy 2+1, M.Timko 1+0, Grofik 1+1, Štefančíková, Molnar, Kmeť, D.Minárik, Š.Bellan, T.Bojda, Sersen, J.Gavenda 0+1. Tréneri: Šimon Hatala, Jakub Ondrášik

4:1

0:0

0:0

Bradáč - Švajčík

23:14

Po úvodných dvoch remízach sme sa uplynulý víkend v Partizánskom chceli ukázať v lepšom svetle a teda sme cestovali plní odhodlania. V prvom zápase hracieho dňa sme sa stretli s tímom FBK Púchov. Úvodná osemminútovka nám vyšla na výbornú, keď po kombinácii bratov Hudecovcov bol náš náskok už štvorgólový. Po prvej tretine prišlo k miernemu uspokojeniu a mnohým vylúčeniam na oboch stranách, čo viedlo k rozkúskovanej hre. Súper nám dokázal streliť tri góly v rade, na čo ale zareagoval Dominik Vojtech v našej bráne, ktorému sa podarilo chytiť nájazd súpera, čo nás dokázalo opäť trochu ukľudniť a postaviť sa späť na nohy v zápase. V polovici stretnutia prišiel do brány Mateják, ktorému sa podarilo udržať čisté konto po celý čas. V 35. minúte pridal ešte svoj druhý gól v zápase Kalnássy a následne už sme sa snažili kontrolovať dvojgólové vedenie.