FK AS TRENČÍN - ČERVENÍ
4:5
(1:3, 2:2, 1:0)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

6. J.Hudec (T.Lím) - 1:1, 8. T.Lím (Grofik) - 1:2, 8. M.Hudec (Kalnássy) - 1:3, 23. J.Hudec - 3:4, 23. M.Hudec (M.Timko) - 3:5

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

G.Mateják (19. Vojtech) – Lendvay, Štefančíková, Grofik 0+1, T.Lím 1+1, J.Hudec 2+0, Sučanský, Svintsitsky, Kalnássy 0+1, M.Hudec 2+0, M.Timko 0+1, G.Kováč, J.Gavenda, Š.Bellan, D.Minárik, T.Bojda, Kmeť, Sersen, D.Polhorský. Tréneri: Šimon Hatala, Jakub Ondrášik

0:0

Bradáč - Švajčík

Druhým zápasom bolo stretnutie s našim trenčianskym rivalom FBK AS Trenčín „červení“. Vedeli sme, že tento duel nás môže naozaj preveriť, na akej úrovni pripravenosti sa aktuálne nachádzame. V úvode sa súper ujal vedenia, na čo sme ale dokázali rýchlo reagovať tromi rýchlymi gólmi a po úvodnej časti sme viedli 3:1. Zápas sa od úvodu niesol vo vysokom tempe a nasadení oboch tímov, čo nášmu tímu sedelo, lebo sme po troch nemastných-neslaných zápasoch predviedli ako naozaj florbal hrať vieme. V druhej tretine sa na nás súper dokázal dotiahnuť, ale koncom tretiny sa najskôr Juraj a potom Michal Hudecovci postarali o obnovenie nášho dvojgólového vedenia. Do poslednej tretiny sme šli teda s vedením 5:3 a s vedomím, že máme zápas vo vlastných rukách. Obranná činnosť fungovala takmer na výbornú, obetavo sme zblokovali množstvo striel a dokázali narúšať súperovu rozohrávku. V poslednej časti hráči AS už len skorigovali výsledok na 5:4 a nám sa teda podarilo pripísať druhé víťazstvo v sezóne.