SNIPERS BRATISLAVA "B"
8:4
(2:2, 1:0, 5:2)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

3. Hacek (Ochránek) – 0:1, 18. Mikolka (S.Liška) – 1:2, 41. Ochránek (H.Kováč) – 4:3, 47. Robota (R.Sága) – 5:4

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

H.Kováč 0+1 – Robota 1+0, R.Sága 0+1, Seb. Halas, Panák, F.Meško, Záň – Mikolka 1+0, S.Liška 0+1, K.Kováčik, S.Timko, Ochránek 1+1, Hacek 1+0, Beluský, M.Jurík, Demitra. Tréner: N.Ondrášik

3:3

1:0

0:0

Moro - Lamačka

36:21

Zápas o 3. miesto v tabuľke vyšiel lepšie domácim. Prvá tretina bola vyrovnaná, dvakrát sme viedli o gól. Domáci sa po prvý raz dostali do vedenia v 27. minúte počas presilovej hry, keď Mikolka inkasoval zbytočne trest 2+2 minúty a zároveň do konca zápasu. Tým sa naša koncepcia dosť narušila, k zakončeniu sme sa dostávali minimálne napriek tomu, že sme mali v tejto časti hry výhodu troch presilových hier. Do tretej časti sme nevykročili šťastne, inkasovali sme už v 9. sekunde a hoci na štvrtý a piaty presný zásah domácich sme dokázali ešte rýchlo odpovedať kontaktnými gólmi Ochránka a Robotu, na ďalšie gólové zásahy sme už zareagovať nedokázali. Domáci zvíťazili zaslúžene, jasne nás prevýšili v efektivite i početnosti streľby a v defenzíve urobili menej chýb. Víťazstvom tak definitívne obhájili bronzový stupienok v západnej divízii prvoligovej súťaže.