TSUNAMI ZÁHORSKÁ BYSTRICA
8:8
(4:5, 1:0, 3:3)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

4. K.Kováčik (Robota) – 0:1, 8. Robota (Záň) – 2:2, 13. Záň (Ochránek) – 2:3, 15. S.Timko (S.Liška) – 2:4 (P), 16. Jurica (M.Jurík) – 2:5, 50. K.Kováčik (S.Liška) – 5:6 (P), 51. S.Liška (Ochránek) – 6:7, 53. Ochránek (K.Kováčik) – 7:8

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

H.Kováč (51. Žofčin) – Robota 1+1, Záň 1+1, Panák, R.Sága, F.Meško, Seb. Halas – S.Timko 1+0, Ochránek 1+2, S.Liška 1+2, Obert, Demitra, K.Kováčik 2+1, Červeňan, M.Jurík 0+1, Jurica 1+0. Tréneri: N.Ondrášik, J.Lamačka

5:2

0:2

1:0

Žúbor - Bihal

30:38

Ani jedno z družstiev už nemohlo zmeniť svoje tabuľkové postavenie a obe mali istotu postupu. Podľa toho aj vyzeral priebeh 1. tretiny, bol to čas otvorených dverí a deväťgólová prestrelka. Dostali sme sa až do trojgólového vedenia, už do prvej prestávky sme oň však takmer celé prišli. Cez prestávku zrejme obaja tréneri prehovorili svojim zverencom do duše, smerom dozadu sa hralo zodpovednejšie. V prostrednej časti tak padol len jediný gól, žiaľ, vyrovnávajúci do našej siete. A bol jediný až do polovice záverečnej časti, kedy sa gólové vrece znova roztrhlo. V poslednej desaťminútovke sme sa trikrát dostali do jednogólového vedenia, žiaľ, nikdy sme ho neudržali. Mrzí najmä ten posledný vyrovnávajúci gól na 8:8, ktorý sme inkasovali počas našej presilovej hry. Zo zápasu, v ktorom sme súpera ani raz nepustili do vedenia a v ktorom sme podali oveľa lepší výkon ako v sobotu, si tak vezieme domov nakoniec jediný bod.